Jdi na obsah Jdi na menu
 


TZ 2129 : Zetor Gallery Brno

Zetor Gallery je netradiční muzeum, ve kterém tradičního výrobce zemědělské techniky představuje nejen pohled do bohaté historie traktorů Zetor, ale i přehlídku techniky moderní. Od současné produkce máte možnost cestovat zpátky časem přes řadu Crystal, řadu Suprů až po legendární Zetor 25. Řada audiovizuálních prvků, multidotykové displeje, součástky a obchod pro fanoušky firmy Zetor dokreslují atmosféru galerie.

article preview

TZ 2129 : Zetor Gallery Brno

Brno má na svém území tolik památek, zajímavostí a turistických cílů, že je absolutně nemožné poznat všechny v rámci jedné, dvou či pěti návštěv. Proto jsme do tohoto velikého jihomoravského města přijeli tolikrát, že by to člověk nespočítal na prstech jedné ruky. Při jednom z mnoha navštívení Brna jsme zavítali do jeho částí Slatina, Černovice a Komárov, kde jsme postupně poznali několik zajímavých míst. Naším prvním cílem v tento jarní den bylo muzeum známých českých traktorů s názvem Zetor Gallery, u něhož jsme nechali na obrovském parkovišti odpočívat náš stříbrný francouzský vůz a vydali se dovnitř. V pokladně jsme si koupili vstupenky, turistickou známku a získali jsme zde i razítko do památníku. Poté jsme se vydali na prohlídku expozice v přízemí budovy a v první části jsme shlédli nejmodernější traktory současné produkce.

Návštěvy : 12.3.2017

Další informace najdete zde :

https://cestou-necestou.estranky.cz/clanky/skanzeny-a-muzea/technicka-muzea/brno---zetor-gallery-muzeum.html

https://cestou-necestou.estranky.cz/clanky/velke-povidani-o-vyletech/autem-cestou-necestou/jak-jsme-v-brne-osedlali-traktor-a-vylezli-na-komin.html

Současná verze TZ 2129 získána 12.3.2017 v pokladně Zetor Gallery Brno

Turistická známka 2129 Zetor Gallery Brno

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář