Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zavzpomínejte na své cesty díky stírací mapě

Cestování nás vždycky bavilo, poznávání nových míst bylo vhodným důvodem opustit pohodlí našeho domova a když jsme navíc časem začali sbírat dřevěné turistické známky, naše toulky po české zemi nabraly ještě na větší intenzitě. Časem jsme však začali mít velký problém, kam kolečka o průměru 6 centimetrů ukládat. Krabice či truhla nepřipadaly v úvahu, neboť jsme chtěli mít přehled o navštívených místech a dřevo se nám zdálo jako vhodný doplněk interiéru bytu. Jako skvělý nápad se nám pak jevila stírací mapa, další skvělá výzdoba interiéru, poskytující vynikající přehled o navštívených místech. Velice nás překvapila široká nabídka různých variant, jelikož jsme měli na výběr mapu pro hráče golfu, vyznavače alpského lyžování, nadšence alpské horské cykloturistiky, cestovatele kolem světa a dokonce nechyběla ani mapa vinařských oblastí v Evropě.

article preview

Cestování nás vždycky bavilo, poznávání nových míst bylo vhodným důvodem opustit pohodlí našeho domova a když jsme navíc časem začali sbírat dřevěné turistické známky, naše toulky po české zemi nabraly ještě na větší intenzitě. Časem jsme však začali mít velký problém, kam kolečka o průměru 6 centimetrů ukládat. Krabice či truhla nepřipadaly v úvahu, neboť jsme chtěli mít přehled o navštívených místech a dřevo se nám zdálo jako vhodný doplněk interiéru bytu. Vůně přírody byla navíc lepší, než chemické produkty z drogerie a tak jsme si vyrobili přírodní rošty, na které jsme kolečka začali věšet. Od té doby se každý den můžeme kochat pohledem na naši sbírku a nasávat vůni dřeva z nových přírůstků.

sbírka turistických známek

Jako výborný nápad se nám pak jevila stírací mapa, další skvělá výzdoba interiéru, poskytující vynikající přehled o navštívených místech. Velice nás překvapila široká nabídka různých variant, jelikož jsme měli na výběr mapu pro hráče golfu, vyznavače alpského lyžování, nadšence alpské horské cykloturistiky, cestovatele kolem světa a dokonce nechyběla ani mapa vinařských oblastí v Evropě.

stírací mapa ČR

Pro nás však byla jednoznačně nejvhodnější stírací mapa České republiky určená pro celou rodinu, jelikož jsme v naší maličké zemi s velkým počtem zajímavostí trávili nejvíce času a nachodili velké množství kilometrů. Snad byl tedy tento článek pro vás turisty zajímavou inspirací, jak mít dobrý přehled o navštívených místech a jak se pochlubit svou sbírkou turistických suvenýrů. A nezapomeňte, že pohybem v přírodě upevníte své zdraví, poznáte nové místa a rozšíříte své obzory ! Takové zkušenosti či vědomosti v obchodních centrech opravdu nezískáte !

nástěnná mapa Golf

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ema - rošt na turistické známky

Rošt na turistické známky je fajn nápad.

jirkacek - Re: rošt na turistické známky

Dalo to sice práci, ale myslím, že se dílo povedlo a turistická kolečka mají nyní důstojné místo v našem bytě.

 


Turistická mýdla - celostátní sběratelská hra

Turisticka mydla


Statistiky

Online: 1
Celkem: 96066
Měsíc: 4956
Den: 102